Případové studie klientů Modrého koníka

Pomáháme značkám budovat povědomí a zvyšovat prodeje cílenou reklamou na jednom z největších česko-slovenských portálů pro maminky a těhotné ženy.

Na této stránce naleznete příklady různých úspěšných kampaní našich klientů včetně dm drogerie markt, Yves Rocher, Silan nebo Hewlett-Packard.

Prohlédněte si dle typu kampaně.

  • Ambasadorka značky
  • Centrum recenzí
  • Displayová reklama
  • PR článek
  • Soutěže
  • Zpráva do uživatelské pošty

Věděli jste, že..?

Modrý koník patří k největším česko-slovenským portálům a platformám pro maminky a těhotné ženy? Na Slovensku je dokonce jedničkou, v České republice jedním ze tří největších platforem. Kromě svého webu působí Modrý koník i na YouTube.

1,6 miliónu

žen navštíví měsíčně

72 % uživatelek

ve věku 25-39 let

Celá ČR

rozmístění uživatelek

Ambasadorka značky

Ambasadorka značky je populární uživatelka Modrého koníka, která buduje a šíří povědomí o značce. Svou aktivitou zasahuje velké publikum, vytváří vlastní obsah, se kterým dále pracuje, a iniciuje diskuze o značce.

Dm drogerie markt s námi pořádá kampaně již několik let. Podobně jako na slovenském Modrém koníku, kde dm působí již přes 5 let, i u nás klient dosahuje velmi zajímavých výsledků.

Centrum recenzí

Centrum recenzí je místo, kde si uživatelky Modrého koníka navzájem sdílí své zkušenosti s různými produkty. Vytvořte si i vy vlastní produktovou stránku, získejte recenze a propojte je se svým e-shopem.

Společnost Crawler, která vyrábí dětské oblečení z merino vlny, nás oslovila se zájmem o reklamu. Cílem bylo oslovit nové zákaznice z velké komunity Modrého koníka, budovat povědomí o produktech a představit jejich výhody.

Displayové formáty

Displayová reklama se zobrazuje plošně po celém portálu Modrý koník a je ideální pro zasažení velkého množství uživatelů najednou a v krátkém čase. Lze využít hned několik různých pozic a rozlišení.

Výrobce tiskáren Hewlett Packard přišel na trh s unikátní službou Instant Ink, díky které se zákazníkům už nikdy nemůže stát, že by jim „jako na potvoru“ došel inkoust ve chvíli, kdy si opravdu potřebují vytisknout něco důležitého.

Oslovte maminky právě tam,

kde se cítí dobře a kde tráví spoustu času s ostatními.