Tým Modrého koníku

Modrý koník je už přes 18 let domovem desítek až stovek tisíc českých i slovenských maminek. Těch současných i těch nastávajících. Náš skvělý tým pracuje každý den na tom, aby maminky na Modrém koníku nalezly přesně to, co hledají, a také pomáhají vám, našim klientům, najít s maminkami společnou řeč a efektivně prezentovat vaše produkty!

Na této stránce si představíme jednotlivé členy našeho modrokoníkovského týmu a povíme si, kdo jsou a co mají na starost. 🙂

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat!

Modrý koník

Několik zajímavých statistik našeho maminkovského portálu.

37 kolegů

v našem týmu

17 let

působí Modrý koník

1,6 milionu

žen nás navštíví měsíčně

Tisíce

maminek online

Evánka

IMG_6916.jpg

 

Na koníku je už od roku 2016 a prošla si pozicemi komunitní manažerky, šéfredaktorky, produkční až do obchodního týmu. Na obchodě ji nejvíc baví vymýšlení kampaní na míru pro klienty. Miluje filmy, seriály a ráda čte beletrii všeho druhu.

Mirka

 

Mirka pracuje v MK od roku 2017. Překonala těžké začátky navolávání nových klientů, výzvy při akvizici velkých značek a dnes úspěšně řídí své accounty. Má ráda komunikaci s lidmi a baví ji psychologie reklamy. Ve své práci našla perfektní mix těchto věcí. Je cestovatelka, pracuje z různých koutů světa a u toho se také ráda sama vzdělává.

Rudy

 

Rudy je obchodník se srdcem marketéra. Je přívětivý a kreativní, s klienty vždy dokáže otevřeně diskutovat o jakýchkoli tématech a kampaních. Pohání ho vášeň pro byznys, spokojenost klientů a každá zpětná vazba, ať už pozitivní, nebo konstruktivní. A určitě nepohrdne skvělým jídlem ať už jako šéfkuchař, nebo konzument.

Nikelča

 

Pracuje pro MK od 4/2021 a stará se o vše, co je potřeba. Je milovnicí počítačů, tabulek, aplikací a moc ráda čte knihy. Někdy je schopná číst si hluboko do noci! S velkým úsilím se věnuje práci na klientských kampaních a podle svých slov má tato práce veliký šmrnc.

Táňa

 

Standup komička Táňa pro MK pracuje od roku 2015. Nejdříve dlouhou dobu externě, po pěti letech se stala plnohodnotnou součástí našeho týmu. V práci u nás může dělat, co ji baví - tvořit, psát, být kreativní, fotografovat. Ráda se vzdělává a komunikuje s lidmi.

Oslovte maminky právě tam,

kde se cítí dobře a kde tráví spoustu času s ostatními.