Tým Modrého koníku

Modrý koník je už přes deset let domovem desítek až stovek tisíc českých i slovenských maminek. Těch současných i těch nastávajících. Náš skvělý tým pracuje každý den na tom, aby maminky na Modrém koníku nalezly přesně to, co hledají, a také pomáhají vám, našim klientům, najít s maminkami společnou řeč a efektivně prezentovat vaše produkty!

Na této stránce si představíme jednotlivé členy našeho modrokoníkovského týmu a povíme si, kdo jsou a co mají na starost. 🙂

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat!

Modrý koník

Několik zajímavých statistik našeho maminkovského portálu.

37 kolegů

v našem týmu

17 let

působí Modrý koník

1,6 milionu

žen nás navštíví měsíčně

Tisíce

maminek online

Evánka

 

Je u nás už přes 6 let a prošla si pozicemi komunitní manažerky, produkční až k obchodní roli. Na obchodě jí nejvíce baví, když může vymýšlet pro klienty možnosti, jak by mohla vypadat jeho kampaň. Ve volném čase si nejvíce ujíždí na reality shows na Netflixu.

Eliška

 

Eliška zastupuje českou pobočku a s malou pauzou na mateřskou u nás působí 6 let. Nejvíce jí baví obchod, protože může poznávat nové lidi, zjišťovat jejich cíle a vize, následně také pomáhat jich dosahovat skrze reklamní kampaně na MK. V týmu je největší frajerkou na analýzu dat a pomáhá nám lépe chápat uživatelky.

Mirka

 

Mirka pracuje v MK také už šest let. Překonala těžké začátky navolávání nových klientů, výzvy při akvizici velkých značek a dnes úspěšně řídí své accounty. Má ráda komunikaci s lidmi a baví ji psychologie reklamy. Ve své práci našla perfektní mix těchto věcí. Je cestovatelka, pracuje z různých koutů světa a u toho se také ráda sama vzdělává.

Roman

 

Je u nás skoro tři roky. Nastoupil jako juniorní obchodník a postupně se vypracoval na seniorní pozici. Kromě samotné práce si užívá i firemní kulturu, možnost ovlivňovat směřování společnosti. Dle jeho vlastních slov, má pocit, že mu zde někdo skutečně naslouchá.

Katka

 

Katie vyzkoušela v MK už několik pozic. Aktuálně se s maximální pílí věnuje obchodní roli. Koník je pro ni srdcovka a sama říká, že se tahle práce jinak než srdcem ani dělat nedá. Je mistryní slov a milovnicí piva, steaků a koncertů. Sama je maminkou.

Nikelča

 

Pracuje pro MK jeden rok a stará se o vše, co je potřeba. Je milovnicí počítačů, tabulek, aplikací a moc ráda čte knihy. Někdy je schopná číst si hluboko do noci! S velkým úsilím se věnuje práci na klientských kampaních a podle svých slov má tato práce veliký šmrnc.

Táňa

 

Standup komička Táňa pro MK pracuje sedm let. Nejdříve dlouhou dobu externě a nyní už dva roky jako plnohodnotná součást našeho týmu. V práci u nás může dělat, co jí baví - tvořit, psát, být kreativní, fotografovat. Ráda se vzdělává a komunikuje s lidmi.

Oslovte maminky právě tam,

kde se cítí dobře a kde tráví spoustu času s ostatními.