Reklamní formáty na Modrém koníku

Ambasadorka značky

Ambasadorka značky je populární uživatelka Modrého koníka, která buduje a šíří povědomí o značce. Svou aktivitou zasahuje velké publikum, vytváří vlastní obsah, se kterým dále pracuje, a iniciuje diskuze o značce.

Centrum recenzí

Centrum recenzí je místo, kde si uživatelky Modrého koníka navzájem sdílí své zkušenosti s různými produkty. Vytvořte si i vy vlastní produktovou stránku, získejte recenze a propojte je se svým e-shopem.

Displayové formáty

Displayová reklama se zobrazuje plošně po celém portálu Modrý koník a je ideální pro zasažení velkého množství uživatelů najednou a v krátkém čase. Lze využít hned několik různých pozic a rozlišení.

Nativní článek

Článek, který propaguje vaši značku způsobem, který tisícům uživatelek našeho portálu přináší opravdovou (např. informační) hodnotu, díky čemuž je značka vnímána pozitivně a přátelsky. Přirozeně inspiruje k nákupu.

Poradna

V poradně odborník odpovídá uživatelkám na dotazy ohledně jejich osobních problémů a zároveň tak může dělat reklamu svým službám.

Soutěž

Interaktivní soutěž pomáhá vzbudit zájem o značku. Soutěž je umístěna ve speciální kategorii v diskuzním fóru, které je viditelné pro všechny uživatelky.

Videoformáty

Reklama na YouTube kanálu Modrého koníka spolehlivě osloví tisíce divaček, které se dívají na naše pravidelné video pořady. Lze využít hned několik různých typů videoformátů.

Zpráva do interní pošty

Na portálu jsou registrovány desítky tisíc maminek, které ho pravidelně navštěvují, diskutují a zapojují se do různých aktivit. Zpráva do jejich soukromé pošty je snadný způsob, jak je oslovit přímou a rychlou cestou.

Oslovte maminky právě tam,

kde se cítí dobře a kde tráví spoustu času s ostatními.