Modrý koník marketérům

Těhotenská průkazka

Inzerce v unikátní osobní tiskovině, která osloví 10 000 českých žen po dobu 8 měsíců.

Co je Těhotenská průkazka?

Tiskovina formátu A6, která slouží pro zapisování všech zdravotních záznamů v průběhu těhotenství.
Součástí průkazky je nově také těhotenský deníček - vnitřní příloha pro osobní poznámky.
Deníček po porodu zůstane ženě jako milá vzpomínka.


Těhotenská průkazka je distribuována těm lékařům, kteří si ji sami poptávají. Neleží tak na skladě nebo nekončí v koši, ale lékaři ji skutečně dávají těhotným a během těhotenství používají.

Proč je reklama v Těhotenské průkazce efektivní:

Proč je Těhotenská průkazka zajímavá:

Autorita lékaře

Průkazku dostane žena od svého lékaře, kterého zná a je s ním v pravidelném kontaktu. Obdrží ji tedy od člověka, ke kterému má určitý respekt. Část této autority přechází také na průkazku s vaší reklamou, kterou tak žena vnímá jako důvěryhodný zdroj informací.

Efektivní podpora značky

Na rozdíl od jiných forem reklamy přichází žena do kontaktu s vaší značkou velmi často a opakovaně. Opakované dlouhodobé setkávání se znač­kou je předpokladem vytvoření paměťové stopy a budování “top of mind” rozpoznatelnosti značky.

Vyžádaný materiál

Na rozdíl od televizní reklamy nebo reklamy přes email je průkazka materiálem, který žena očekává a chce mít. Reklama v ní proto není tak obtěžující a žena si před ní nevytváří takovou zábranu ani odpor, jako v nevyžádané reklamě.

Specifikace inzerce v Těhotenské průkazce

Průkazky i Deníčky vypadají moc hezky a hlavně pro gynekology i maminky účelně. MOCKRÁT DĚKUJEME! Hned jsme je začali používat.

MUDr. Dušan Kolařík

Nemocnice Nymburk oddělení gynekologie a porodnictví

Za těhotenskou průkazku od Modrého koníka jsme velice rádi. Je přehledná hned při prvním otevření. Má dostatek místa na vpisování potřebných údajů. Těhotenský deníček se nám moc líbí a oceňujeme nápad vytvořit Deníček pro maminky. Myslím si, že průkazka ušetří čas sestřičkám s hledáním údajů a maminkám přinese i zajímavá poučení.

MUDr. Zbyšek Kaššai

Femminile s.r.o.

Zaujal vás tento formát?

Napište nám a někdo z našeho teamu se vám obratem ozve a podrobně vám vysvětlí, jak to celé u nás funguje. A nebojte, nebude vám potom každý druhý den volat a něco vám chtít prodat ;-)

Toto není formulář, který nevede nikam. Je za ním náš skvělý team.

Zpráva byla úspěšně poslána.

Nastala chyba, zpráva nebyla poslána.

Nové na blogu

Jak si levně vybudovat velkou emailovou databázi

V minulosti jsme se už několikrát bavili o tom, jak email stále patří k nejsilnějším marketingovým zbraním každé firmy. Mít vlastní emailovou databázi vám umožňuje opakovaně oslovit své potenciální zákazníky nebo bývalé zákazníky, aniž byste museli opakovaně platit za reklamu. Ano, jsou tu dvě věci, na které je třeba myslet – zaprvé kvalita vaší databáze. …

Přečti si více