Modrý koník marketérům

Poradna

Jak funguje poradna na Modrém koníku?

V poradně komunikují uživatelky přímo se specializovaným odborníkem a ptají se ho na své osobní problémy. Odborník jim odpovídá a zároveň tak může dělat reklamu svým službám.

Odborník si buduje reputaci

Zodpovídáním palčivých otázek si odborník buduje v komunitě autoritu a povědomí. Uživatelky se na něj pak mohou obrátit a využívat jeho služeb i mimo Modrého koníka.

Může propagovat svůj web

V rámci zodpovídání dotazů může odborník uvádět odkazy na své vlastní stránky, skrze které nabízí a prodává své profesionální služby.

Možnosti spolupráce

Existují dvě možnosti spolupráce. Většinou si odborník reklamu v poradně platí. Někdy odborníka oslovíme sami, pak platíme za každou jeho odpověď.

Co můžete očekávat?

Zaujal vás tento formát?

Napište nám a někdo z našeho teamu se vám obratem ozve a podrobně vám vysvětlí, jak to celé u nás funguje. A nebojte, nebude vám potom každý druhý den volat a něco vám chtít prodat ;-)

Toto není formulář, který nevede nikam. Je za ním náš skvělý team.

Zpráva byla úspěšně poslána.

Nastala chyba, zpráva nebyla poslána.

Nové na blogu

Back to school pro marketéry – Tipy & ukázky

Stále váháte, zda se pustit do Back to school kampaně už teď? Pokud chcete využít naplno druhou největší prodejní sezónu v roce hned po Vánocích, je na čase se začít připravovat! 🙂 Přinášíme vám dnes pár ukázek, jaké kampaně fungovaly u nás a tipy, jaké formáty nebo obsah by mohl být ten pravý pro vaši …

Přečti si více