Modrý koník marketérům

Poradna

Jak funguje poradna na Modrém koníku?

V poradně komunikují uživatelky přímo se specializovaným odborníkem a ptají se ho na své osobní problémy. Odborník jim odpovídá a zároveň tak může dělat reklamu svým službám.

Odborník si buduje reputaci

Zodpovídáním palčivých otázek si odborník buduje v komunitě autoritu a povědomí. Uživatelky se na něj pak mohou obrátit a využívat jeho služeb i mimo Modrého koníka.

Může propagovat svůj web

V rámci zodpovídání dotazů může odborník uvádět odkazy na své vlastní stránky, skrze které nabízí a prodává své profesionální služby.

Možnosti spolupráce

Existují dvě možnosti spolupráce. Většinou si odborník reklamu v poradně platí. Někdy odborníka oslovíme sami, pak platíme za každou jeho odpověď.

Co můžete očekávat?

Zaujal vás tento formát?

Napište nám a někdo z našeho teamu se vám obratem ozve a podrobně vám vysvětlí, jak to celé u nás funguje. A nebojte, nebude vám potom každý druhý den volat a něco vám chtít prodat ;-)

Toto není formulář, který nevede nikam. Je za ním náš skvělý team.

Zpráva byla úspěšně poslána.

Nastala chyba, zpráva nebyla poslána.

Nové na blogu

Modrý koník točí videa

Viděli jste již naše první videa na YouTube? Modrý koník má oficiálně svůj vlastní youtubový kanál. Sic se ještě teprve rozbíhá, už jsme stihli vymyslet pár pravidelných formátů, které chceme rozvíjet a plnit kvalitním obsahem zajímavým především pro naše uživatelky. Odborníci vysvětlují a boří mýty Jsme rádi, že k nám chodí odborníci mluvit o tom, …

Přečti si více