Modrý koník marketérům

Poradna

Jak funguje poradna na Modrém koníku?

V poradně komunikují uživatelky přímo se specializovaným odborníkem a ptají se ho na své osobní problémy. Odborník jim odpovídá a zároveň tak může dělat reklamu svým službám.

Odborník si buduje reputaci

Zodpovídáním palčivých otázek si odborník buduje v komunitě autoritu a povědomí. Uživatelky se na něj pak mohou obrátit a využívat jeho služeb i mimo Modrého koníka.

Může propagovat svůj web

V rámci zodpovídání dotazů může odborník uvádět odkazy na své vlastní stránky, skrze které nabízí a prodává své profesionální služby.

Možnosti spolupráce

Existují dvě možnosti spolupráce. Většinou si odborník reklamu v poradně platí. Někdy odborníka oslovíme sami, pak platíme za každou jeho odpověď.

Co můžete očekávat?

Zaujal vás tento formát?

Napište nám a někdo z našeho teamu se vám obratem ozve a podrobně vám vysvětlí, jak to celé u nás funguje. A nebojte, nebude vám potom každý druhý den volat a něco vám chtít prodat ;-)

Toto není formulář, který nevede nikam. Je za ním náš skvělý team.

Zpráva byla úspěšně poslána.

Nastala chyba, zpráva nebyla poslána.

Nové na blogu

Proč využít autoritativních webů pro vlastní SEO

Pokud řešíte SEO pro váš web, pak jste se jistě již setkali s termíny jako pagerank nebo srank. To jsou určité metriky, které ukazují sílu webu z pohledu optimalizace pro vyhledávače. Obvykle čím vyšší tento rank web měl, tím hodnotnější zpětný odkaz na něm byl. Jinými slovy čím vyšší rank, tím silnější autorita dotyčného webu …

Přečti si více