Stránka bohužel nenalezena

Možná se přesunula nebo byla odstraněna. Zkuste menu nahoře nebo vyhledávání. Pokud hledáte něco konkrétního, můžete nám také napsat.

Využít můžete kontaktní formulář na této stránce nebo se lze ozvat přímo na telefon či email našemu zástupci.

Eva Jányšová
Sales & Marketing Manager

+420 720 034 494

Katarína Šodorová
Sales & Marketing Manager

+420 601 165 727
katarina.sodorova@modrykonik.com

    "Prodá se všechno," říká Milan Drahoš

    O marketingové strategii společnosti PEPCO mluvil v rozhovoru pro Médiář country manager Milan Drahoš. Vyšších prodejů PEPCO dosahuje i díky Modrému koníku, se kterým dlouhodobě spolupracuje a využívá našich reklamních formátů.

    "Velmi dobře nám funguje lokální specifikum – Modrý koník. Na Slovensku je to jednoznačná jednička ve svém segmentu, v Česku dvojka. Můžete si na něm založit skupinu a zvolit ambasadorku značky, která skupinu spravuje a administruje. S Modrým koníkem jsme začali před třemi lety, slovenská administrátorka mezitím přišla k nám do oddělení marketingu.

    Koník je na Slovensku obrovský fenomén a je to jedna z věcí, kterou jsme protlačili na centrále. Během velmi krátkého období byla naše skupina největší, nejlepší a nejaktivnější ze všech. Podle statistik tam maminky tráví spoustu času. Na centrále nám pak ani nechtěli věřit, že nějaká taková stránka existuje."