Modrý koník marketérům

Back to school

Využijte sezónu BTS naplno s Modrým koníkem

Období na začátku školního roku je pro firmy marketingově druhou nejsilnější sezónou hned po Vánocích a to bez ohledu na to, zda prodáváte školní potřeby nebo ne. Lidé podle statistiky jednoduše nakupují intenzivněji. Pomůžeme vám toho využít.

Přípravy na školní rok

Rodiny nakupují školní potřeby i nové oblečení, batohy, boty a další vybavení, elektroniku, mobily, tablety a podobně. Nejen děti potřebují nové věci.

Menší nákupní horečka

S tím, jak začnou utrácet peníze, kupují ve zvýšené míře i cokoli dalšího, co jim přijde do cesty. Ideální čas pro vaši nabídku.

Přichází podzim a zima

Kromě toho promýšlejí také zbytek roku. Výlety, cesty, jazykové kurzy, sportovní aktivity, návštěvy zajímavých míst a zanedlouho i Vánoce.

Speciální back to school kampaň

Modrý koník si pro vás připravil speciální kampaň určenou právě pro tuto sezónu. Jedná se o účinnou kombinaci nativních reklam, které jsou uživatelkami pozitivně vnímány, podpořenou displayovými formáty. Plánujeme na období 12.8.-15.9.2019.

Čtyřnásobný efekt

V rámci kampaně získáte nativní článek na úvodní straně, zprávu do pošty uživatelkám, Large Rectangle a Halfpage banner. Ušetříte 32 % z běžné ceny.

Nativní článek a zpráva do IP

Oslovte tisíce uživatelek článkem na úvodní straně koníka a navíc soukromou zprávou do pošty. Ta má ve srovnání s emailem vysokou otevíratelnost až 40 - 50 %.

Displayové formáty

Celá již takto výrazná kampaň je zesílena a podpořena formáty Large Rectangle a Half Page. Oba bannery jsou zobrazeny min. 200 000x.

Co můžete očekávat?

Zaujal vás tento formát?

Napište nám a někdo z našeho teamu se vám obratem ozve a podrobně vám vysvětlí, jak to celé u nás funguje. A nebojte, nebude vám potom každý druhý den volat a něco vám chtít prodat ;-)

Toto není formulář, který nevede nikam. Je za ním náš skvělý team.

Zpráva byla úspěšně poslána.

Nastala chyba, zpráva nebyla poslána.

Nové na blogu

Modrý koník točí videa

Viděli jste již naše první videa na YouTube? Modrý koník má oficiálně svůj vlastní youtubový kanál. Sic se ještě teprve rozbíhá, už jsme stihli vymyslet pár pravidelných formátů, které chceme rozvíjet a plnit kvalitním obsahem zajímavým především pro naše uživatelky. Odborníci vysvětlují a boří mýty Jsme rádi, že k nám chodí odborníci mluvit o tom, …

Přečti si více