Modrý koník marketérům

Back to school

Využijte sezónu BTS naplno s Modrým koníkem

Období na začátku školního roku je pro firmy marketingově druhou nejsilnější sezónou hned po Vánocích a to bez ohledu na to, zda prodáváte školní potřeby nebo ne. Lidé podle statistiky jednoduše nakupují intenzivněji. Pomůžeme vám toho využít.

Přípravy na školní rok

Rodiny nakupují školní potřeby i nové oblečení, batohy, boty a další vybavení, elektroniku, mobily, tablety a podobně. Nejen děti potřebují nové věci.

Menší nákupní horečka

S tím, jak začnou utrácet peníze, kupují ve zvýšené míře i cokoli dalšího, co jim přijde do cesty. Ideální čas pro vaši nabídku.

Přichází podzim a zima

Kromě toho promýšlejí také zbytek roku. Výlety, cesty, jazykové kurzy, sportovní aktivity, návštěvy zajímavých míst a zanedlouho i Vánoce.

Speciální back to school kampaň

Modrý koník si pro vás připravil speciální kampaň určenou právě pro tuto sezónu. Jedná se o účinnou kombinaci nativních reklam, které jsou uživatelkami pozitivně vnímány, podpořenou displayovými formáty. Plánujeme na období 12.8.-15.9.2019.

Čtyřnásobný efekt

V rámci kampaně získáte nativní článek na úvodní straně, zprávu do pošty uživatelkám, Large Rectangle a Halfpage banner. Ušetříte 32 % z běžné ceny.

Nativní článek a zpráva do IP

Oslovte tisíce uživatelek článkem na úvodní straně koníka a navíc soukromou zprávou do pošty. Ta má ve srovnání s emailem vysokou otevíratelnost až 40 - 50 %.

Displayové formáty

Celá již takto výrazná kampaň je zesílena a podpořena formáty Large Rectangle a Half Page. Oba bannery jsou zobrazeny min. 200 000x.

Co můžete očekávat?

Zaujal vás tento formát?

Napište nám a někdo z našeho teamu se vám obratem ozve a podrobně vám vysvětlí, jak to celé u nás funguje. A nebojte, nebude vám potom každý druhý den volat a něco vám chtít prodat ;-)

Toto není formulář, který nevede nikam. Je za ním náš skvělý team.

Zpráva byla úspěšně poslána.

Nastala chyba, zpráva nebyla poslána.

Nové na blogu

Back to school pro marketéry – Tipy & ukázky

Stále váháte, zda se pustit do Back to school kampaně už teď? Pokud chcete využít naplno druhou největší prodejní sezónu v roce hned po Vánocích, je na čase se začít připravovat! 🙂 Přinášíme vám dnes pár ukázek, jaké kampaně fungovaly u nás a tipy, jaké formáty nebo obsah by mohl být ten pravý pro vaši …

Přečti si více