Nezávazně nás kontaktujte

Máte-li jakýkoli dotaz k reklamním formátům portálu Modrý koník nebo jiný specifický požadavek, neváhejte se nám ozvat. Obratem se vám ozveme.

Využít můžete kontaktní formulář na této stránce nebo volejte / pište přímo našemu zástupci.

Eva Jányšová
Sales & Marketing Manager

+420 720 034 494

Rádi se s vámi setkáme osobně u vás nebo v naší kanceláři v Praze, případně v sídle společnosti v Bratislavě. Možný je samozřejmě také videohovor přes aplikace Zoom, Microsoft teams nebo Skype.

Modrý koník (ČR)
Bělehradská 17, Praha-Nusle, 140 00, Česko

Modrý koník (SR)
Špaldová 16, Bratislava, 821 06, Slovensko

    "Prodá se všechno," říká Milan Drahoš

    O marketingové strategii společnosti PEPCO mluvil v rozhovoru pro Médiář country manager Milan Drahoš. Vyšších prodejů PEPCO dosahuje i díky Modrému koníku, se kterým dlouhodobě spolupracuje a využívá našich reklamních formátů.

    "Velmi dobře nám funguje lokální specifikum – Modrý koník. Na Slovensku je to jednoznačná jednička ve svém segmentu, v Česku dvojka. Můžete si na něm založit skupinu a zvolit ambasadorku značky, která skupinu spravuje a administruje. S Modrým koníkem jsme začali před třemi lety, slovenská administrátorka mezitím přišla k nám do oddělení marketingu.

    Koník je na Slovensku obrovský fenomén a je to jedna z věcí, kterou jsme protlačili na centrále. Během velmi krátkého období byla naše skupina největší, nejlepší a nejaktivnější ze všech. Podle statistik tam maminky tráví spoustu času. Na centrále nám pak ani nechtěli věřit, že nějaká taková stránka existuje."