Nezávazně nás kontaktujte

Máte-li dotaz k reklamním formátům, portálu Modrý koník nebo třeba konkrétní potřebu, neváhejte se ozvat. Naši account manageři se s vámi v brzké době spojí.

Případně nás kontaktujte. Využít můžete kontaktní formulář na této stránce nebo se lze ozvat přímo na telefon či email našemu zástupci.

Jitka Šarochová
Sales & Marketing manager
+420 601 165 727
jitka.sarochova@modrykonik.com

Schůzku si můžeme sjednat v naší české pobočce v Praze nebo v sídle společnosti v Bratislavě. Případně mohou naši zástupci přijet osobně také k vám.

Modrý koník (ČR)
Bělehradská 17, Praha-Nusle, 140 00, Česko

Modrý koník (SR)
Martinská 56, Bratislava, 821 05, Slovensko

"Prodá se všechno," říká Milan Drahoš

O marketingové strategii společnosti PEPCO mluvil v rozhovoru pro Médiář country manager Milan Drahoš. Vyšších prodejů PEPCO dosahuje i díky Modrému koníku, se kterým dlouhodobě spolupracuje a využívá našich reklamních formátů.

"Velmi dobře nám funguje lokální specifikum – Modrý koník. Na Slovensku je to jednoznačná jednička ve svém segmentu, v Česku dvojka. Můžete si na něm založit skupinu a zvolit ambasadorku značky, která skupinu spravuje a administruje. S Modrým koníkem jsme začali před třemi lety, slovenská administrátorka mezitím přišla k nám do oddělení marketingu.

Koník je na Slovensku obrovský fenomén a je to jedna z věcí, kterou jsme protlačili na centrále. Během velmi krátkého období byla naše skupina největší, nejlepší a nejaktivnější ze všech. Podle statistik tam maminky tráví spoustu času. Na centrále nám pak ani nechtěli věřit, že nějaká taková stránka existuje."