Automatické nahrávání inzerátů z vašeho e-shopu

Modrý koník navštíví měsíčně téměř 700 000 českých žen. Bazar Modrého koníka narostl meziročně o 30%. Nyní je ten správný čas na propojení vašeho e-shopu s Modrým koníkem, abyste mohli prodávat zboží z vašeho e-shopu ženám z Modrého koníka.

Abychom vám práci usnadnili, připravili jsme možnost propojit váš e-shop s bazarem Modrého koníka prostřednictvím XML feedu. Ušetří vám to spoustu času a práce a přinese množství nových návštěvníků a zákazníků z Modrého koníka.

Výhody propojení e-shopu přes XML feed:

  • Automatické importování inzerátů do bazaru z vašeho e-shopu,
  • denní synchronizace inzerátů podle vašeho e-shopu,
  • proklik z inzerátů na Modrém koníku přímo do vašeho e-shopu.

Pokud máte XML feed pro Heureku, můžete ho využít i na Modrém koníku a inzeráty si dodatečně zařadit do našich kategorií. Pokud nemáte, můžete připravit XML feed podle naší šablony a inzeráty se vám importují do vhodných kategorií. Více informací, jak funguje XML feed, najdete zde.

Co je potřeba udělat, když máte zájem o propojení:

  • Být na Modrém koníku aktivní prodejce s předplaceným balíkem PRO,
  • poslat nám vaše přihlašovací jméno/ název obchůdku v bazaru na podpora@modrykonik.com, případně jako odpověď na tento mail,
  • připravit si XML feed pro Heureku nebo váš vlastní XML feed vytvořený podle naší šablony.

Pokud vás tato služba zajímá, přečtěte si odpovědi na nejčastější otázky. Aktivace služby není závazná, můžete si ji vyzkoušet a pokud vám nebude vyhovovat, jednoduše ji zrušíte.