Technické specifikace
Naposledy aktualizováno: 27.11.2017
modrykonik logo

FAQ

Naposledy aktualizováno: 27.11.2017
faq laptop faq desktop

Ano, běží. Je třeba vzít do úvahy, že modrykonik.cz má denně více než 2.000.000 zobrazených stránek. Při objemu 200.000 zobrazení za týden je tedy pravděpodobnost, že narazíte právě na vaši reklamu, méně než 1.5%.
Systém, který posílá na web reklamu, má navíc tendenci zobrazovat jednomu uživateli víckrát po sobě stejnou reklamu, častým obnovovaním stránky si tedy také příliš nepomůžete. Co může trochu pomoci, je "proklikání" webu v inkognito móde, případně nám napište a pošleme vám linku s live náhledem na vaši reklamu.

Váš laptop má pravděpodobně menší rozlišení displeje, a proto se na něm kreativa nezobrazí celá. Pro více informací si přečtěte naše technické specifikace pro formát Branding.

Při Zprávách do Interní pošty platíte za odeslané zprávy. 10.000 zpráv bylo odeslaných, z nich však bylo otevřených jen 6.231. Ostatní uživatelky si tuto zprávu neotevřely, a tedy zpráva zůstala nezobrazená.

Ano, pokud kreativu připravíte ve formátu HTML5. Počet prokliků vám však můžeme změřit jen za všechny odkazy dohromady. Pro více informací, jak takovou kreativu připravit, si prosím podrobně přečtěte naše instrukce pro výrobu HTML5 bannerů.

Ano je. Pro více informací nás prosím kontaktujte.


Ano, stačí nám poslat měřící kód ve formě tracking pixelu.

Ano, můžete.

To záleží od vícero okolností a takto všeobecne vám na tuto otázku bohužel odpovědět nemůžeme. Prosím, kontaktujte nás s detailnějšími informacemi ohledem objednávky.

Ne, tento formát náš systém nepodporuje. Doporučujeme vám místo něj využít formát HTML5 - instrukce na výrobu HTML5 kreativ najdete TADY.

← Zpět na seznam formátů