Technické specifikace
Naposledy aktualizováno: 27.11.2017
modrykonik logo

Halfpage

Naposledy aktualizováno: 27.11.2017
halfpage laptop halfpage desktop

Rozměr: 300x600px
Jako podklad se používá kreativa o velikosti 300x600px.

Formát Halfpage se zobrazuje na desktopech v sekcích Skupiny a fóra, Zeď a Poradna, na mobilech v sekci Skupiny a fóra přímo mezi příspěvky diskutujících. Na desktopech je formát "sticky," při scrollování zůstává na svém místě.

Ukázku formátu Halfpage si můžete prohlédnout ZDE.

Proklik: V případě obrázkových kreativ je možný jeden proklik z celé plochy kreativy, při správně vypracované HTML5 kreativě je možných více prokliků.

Formáty: JPEG, PNG, GIF, HTML5, 3rd Party.

Maximální datová velikost kreativy: 100kB
Příliš velké soubory se dlouho načítají a uživatel se může odscrollovat dolů nebo se prokliknout na jinou stránku ještě dřív, než se mu banner zobrazí.

HTML5 kreativy: Při vytváření prosím postupujte podle našich instrukcí na výrobu HTML5 kreativ. V opačném případě nemůžeme zaručit jejich plnou funkčnost na našem webu.

Ostatní podmínky a požadavky: Budete-li využívat vlastní měřící kódy, kód pro měření impresí dodejte ve formátu 1x1 img tracking pixelu (javascriptové měřící kódy náš adserver nepodporuje) a u všech kódů prosím použijte protokol HTTPS.

Kreativy nám prosím dodejte nejpozději 4 pracovní dny před plánovaným spuštěním kampaně. V případě nedodání reklamních podkladů podle uvedené specifikace ve stanoveném čase souhlasíte s alikvótním zkrácením plnění (času, počtu impresí apod.), přičemž se však zavazujete uhradit plnou cenu za kampaň dle objednávky.

Nejsme kreativní agentura, obsah kampaní (texty, kreativy) tedy nevytváříme.

← Zpět na seznam formátů