Technické specifikace
Naposledy aktualizováno: 16.4.2018
modrykonik logo

Billboard

Naposledy aktualizováno: 16.4.2018
Billboard - laptop Billboard - desktop

Rozměr: 970x250px
Jako podklad se používá jedna kreativa o velikosti 970x250px. Kreativa se zobrazuje v horní části úvodní stránky a sekcí Bazar, Skupiny a fóra, Zeď i Poradna a při scrollování se postupně odsouvá. Formát Billboard se zobrazuje pouze na zařízeních s šířkou displeje 970px a více.

Ukázku formátu Billboard si můžete prohlédnout ZDE.

Proklik: Jeden proklik z celé plochy kreativy, více prokliků je možných jen při HTML5 kreativách.

Formáty: JPEG, PNG, GIF, HTML5, 3rd Party

Maximální datová velikost kreativy: 100kB
Příliš velké soubory se dlouho načítají a uživatel se může odscrollovat dolů nebo se prokliknout na jinou stránku ještě dřív, než se mu banner zobrazí.

HTML5 kreativy: Při vytváření prosím postupujte podle našich instrukcí na výrobu HTML5 kreativ. V opačném případě nemůžeme zaručit jejich plnou funkčnost na našem webu.

Ostatní podmínky a požadavky: Budete-li využívat vlastní měřící kódy, kód pro měření impresí dodejte ve formátu 1x1 img tracking pixelu (javascriptové měřící kódy náš adserver nepodporuje) a u všech kódů prosím použijte protokol HTTPS.

Kreativy nám prosím dodejte nejpozději 4 pracovní dny před plánovaným spuštěním kampaně. V případě nedodání reklamních podkladů podle uvedené specifikace ve stanoveném čase souhlasíte s alikvótním zkrácením plnění (času, počtu impresí apod.), přičemž se však zavazujete uhradit plnou cenu za kampaň dle objednávky.

Nejsme kreativní agentura, obsah kampaní (texty, kreativy) tedy nevytváříme.

← Zpět na seznam formátů