Technické specifikace
Naposledy aktualizováno: 27.11.2017
modrykonik logo

Video

Naposledy aktualizováno: 27.11.2017
video laptop video desktop

Formát Video je ve své podstatě "vylepšený" formát Large Rectangle.
Kreativy se zobrazují ve stejných slotech o velikosti 336x280px a na stejných místech jako v případě formátu Large Rectangle.
Naše standardizovaná kreativa pro formát video obsahuje kromě samotného videa ještě “profilový obrázek” klienta a nadpis videa. Z nadpisu a profilového obrázku je možný proklik, ze samotného videa proklik není možný.

Videa se standardně do kreativy vkládají jako embed kód z našeho účtu na portálu Youtube, na základě čehož můžeme měřit počet přehrání videa.
Video je do kreativy možné embedovat i přímo z klientova účtu na Youtube, Vimeo, Metacafe nebo jakémkoli jiném portálu, který funkci embed podporuje, případně můžeme video do kreativy vložit i přímo. V těchto případech však nebudeme moci měřit počet přehrání videa.

Ukázku formátu Video si můžete prohlédnout ZDE.

Podklady potřebné pro formát Video

 • Samotný soubor videa
  Video s poměrem stran 16:9 ve formátu MP4. Rozlišení max. Full HD, velikost max. 50MB nebo odkaz na video umístněné na Youtube, Vimeo, Metacafe nebo podobné službě, takto ale neumíme změřit počet zhlédnutí videa.
 • Profilový obrázek
  Obrázek s poměrem stran 1:1 a rozlišením 84x84px, formátu JPEG, PNG nebo GIF, který se bude v kreativě zobrazovat spolu s videem a nadpisem a bude se na něj dát kliknout.
 • Nadpis videa
  Krátký text, který se bude v kreativě zobrazovat spolu s videem a profilovým obrázkem a bude se na něj dát kliknout.
 • Adresa prokliku / click-through URL
  Adresa, na kterou se uživatel dostane po kliknutí na nadpis videa nebo profilový obrázek.

Proklik: Jediný proklik z profilového obrázku a nadpisu videa.

Ostatní podmínky a požadavky: Budete-li využívat vlastní měřící kódy, kód pro měření impresí dodejte ve formátu 1x1 img tracking pixelu (javascriptové měřící kódy náš adserver nepodporuje) a u všech kódů prosím použijte prokotol HTTPS.

Kreativy nám prosím dodejte nejpozději 4 pracovní dny před plánovaným spuštěním kampaně. V případě nedodání reklamních podkladů podle uvedené specifikace ve stanoveném čase souhlasíte s alikvótním zkrácením plnění (času, počtu impresí apod.), přičemž se však zavazujete uhradit plnou cenu za kampaň dle objednávky.

Nejsme kreativní agentura, obsah kampaní (texty, kreativy) tedy nevytváříme.

← Zpět na seznam formátů